Moby Dick – niezwykła hybryda

Większość producentów marihuany ma na swoim koncie chociaż jedną perełkę. Hodowcy niestrudzenie krzyżują poszczególne gatunki dla uzyskania rozmaitych efektów. Dzięki temu możemy cieszyć się między innymi niezwykłą hybrydą o nazwie Moby Dick.

Moby Dick, nazywany również wielorybem zabójcą, to odmiana wyprodukowana przez Dinafem. Ma ona swoje wierne grono fanów na całym świecie. Zebrała sporo nagród i nieustannie cieszy się dużą popularnością. Czym sobie na to zasłużyła

Moby Dick – gwiazda wśród nasion konopi

Moby Dick to krzyżówka dwóch najpopularniejszych gatunków marihuany – Cannabis Sativa i Cannabis Indica, z przewagą tej pierwszej (80%). Łączy w sobie najlepsze cechy konopi siewnych i indyjskich. Moby Dick to odmiana lubiana przez hodowców. Może być uprawiana zarówno indoor, jak i outdoor. Daje naprawdę imponujące zbiory.

Moby Dick ma intensywny, chrakterystyczny aromat. Wyczuwamy w nim zapach sosny, drewna z odrobiną pieprzu. To odmiana o niezwykłej mocy, podkreślanej przez fascynatów konopi. Nie jest polecana początkującym. Ze względu na sporą zawartość psychoaktywnego THC może dać szybkiego kopa. Zapewnia głęboki haj i pełen relaks.

Wymagający Moby Dick

Hodowcy lubią tę odmianę za bogate zbiory, jednak jej uprawa wymaga wprawy. Wewnątrz potrzebuje dużej ilości światła i przestrzeni oraz specjalnego, silnego nawozu. Na zewnątrz wymaga dobrej jakości, odpowiednio nawodnionego podłoża, które obfituje w składniki odżywcze. Przy optymalnych warunkach Moby Dick może osiągnąć nawet 3 metry wysokości i dać niezwykle urodzajne plony. Okres kwitnienia to około 9-10 tygodni.

Moby Dick to wymagająca odmiana, ale po zakwitnieniu cieszy oczy hodowców dużymi, zielonymi roślinami z widoczną warstwą żywicy. Jej gałęzie są niezwykle grube i potężne. Ten widok może wprowadzić w zachwyt pasjonatów konopi.

Na długiej liście odmian marihuany Moby Dick, nie bez powodu, zajmuje jedno z czołowych miejsc. To roślina o wielkiej mocy.

Materiał chroniony prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą redakcji serwisu https://uprawamarihuany.com

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kopiowanie treści zabronione